Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 14 października 2011 roku uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum po raz pierwszy przygotowały wspólną uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Program artystyczny przygotowali uczniowie pod czujnym okiem p. Elżbiety Kołodziejek, p. Katarzyny Żmijewskiej i p. Aliny Dolaty-Kakoulidis.

Artyści pokazali umiejętności ze wszystkich dziedzin sztuki estradowej. Mogliśmy oglądać występy taneczne, scenki humorystyczne, wysłuchać wierszy lirycznych i piosenek.

Na akademię zaproszeni zostali również nauczyciele emeryci, którym, sądząc po licznych oklaskach, występ bardzo się spodobał.

Uroczystość zakończył p. Dyrektor Lech Brzeziński, który wręczył dyplomy uczniom za zdobycie I miejsca w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej „ Puchar Premiera Tuska” i złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Miłym akcentem był również słodki upominek dla każdego ucznia.