• Odwiedziny: 1019872

Poniedziałek, 2017-06-26

Imieniny: Jana, Pauliny
Jesteś tutaj: Start / REKRUTACJA

Szanowni Państwo,  Drodzy Rodzice !!!

W imieniu Dyrekcji oraz Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół nr 1 w Kole zapraszamy Państwa do podjęcia ważnej decyzji dotyczącej edukacji Waszych dzieci w klasach pierwszych, czwartych i siódmych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole oraz w oddziałach przedszkolnych naszej placówki.

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza  w Kole odbywać będzie się rekrutacja według następującego terminarza:

• do oddziałów przedszkolnych: do 3 kwietnia 2017 r. dla dzieci sześcioletnich urodzonych w roku 2011, dzieci pięcioletnich urodzonych w roku 2012, dzieci czteroletnich urodzonych w roku 2013 oraz młodszych  - KLIKNIJ TUTAJ
  • do klas pierwszych szkoły podstawowej w dniach od 4 kwietnia do 7 maja 2017 r. dla dzieci siedmioletnich urodzonych w roku 2010 oraz dzieci sześcioletnich urodzonych w roku 2011  - KLIKNIJ TUTAJ
  • do klasy czwartej szkoły podstawowej o profilu sportowym dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2007 w dniach od 4 kwietnia do 7 maja 2017 r. - KLIKNIJ TUTAJ
  • kandydaci do klasy siódmej sportowej (urodzeni w 2004 roku), absolwenci klas szóstych szkoły podstawowej w dniach od 4 kwietnia do 7 maja 2017 r. - KLIKNIJ TUTAJ

Informujemy, że prowadzimy również zapisy do świetlicy szkolnej. Kartę pobrać można w sekretariacie szkoły oraz z naszej strony internetowej - KLIKNIJ TUTAJ. Zapisy na świetlicę trwają do końca sierpnia 2017 r.

Mamy nadzieje, iż Państwa przemyślane i w pełni odpowiedzialne decyzje umożliwią dzieciom przygotować się w sposób właściwy do realizacji obowiązku szkolnego i przygotowania przedszkolnego.

FILM PROMOCYJNY KLAS SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA

W razie wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego (63 27 20 398) jak również na naszą stronę internetową: www.zs1kolo.szkolnastrona.pl w zakładce „Rekrutacja” do pobrania wniosków oraz zgłoszeń o przyjęcie do wybranej szkoły.