Zespół Szkół nr 1 w Kole

Kibice z Zespołu Szkół nr 1 na Bułgarskiej.

W niedzielę, 27 listopada, na zaproszenie wiceprezesa klubu piłkarskiego Lech Poznań, na ligowy mecz Ekstraklasy udała się grupa uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kole. Uczniowie wraz z opiekunami dopingowali poznańską drużynę podczas meczu z Widzewem Łódź.

Rodzinna dyskoteka.

W czwartek, 11 listopada, w Zespole Szkół nr 1 w Kole odbyła się wyjątkowa dyskoteka. Wyjątkowa, gdyż z inicjatywą jej zorganizowania wystąpili rodzice należący do szkolnej Rady Rodziców. Rodzice przygotowali dla uczniów małą gastronomię, nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele; wszyscy starali się, by zabawa była jak najlepsza.

Nasi Mistrzowie w Ratuszu.

W środe, 26 października, nasi Mistrzowie Polski wraz z trenerami i dyrekcją szkoły uczestniczyli w sesji Rady Miejskiej, gdzie zostali uhonorowani przez Burmistrza Miasta Koła oraz Radnych Rady Miejskiej.

JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI!!!

WE ARE THE CHAMPIONS - JESTEŚMY MISTRZAMI! Reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 w Kole zwyciężyła w II Ogólnopolskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.