• Odwiedziło nas: 42076187

Otwarty trening korfballa - zapraszamy do hali MOSiR!

Wszystkich rodziców oraz uczniów, którzy wyrazili zainteresowanie nauką w klasie czwartej i siódmej sportowej o profilu korfball zapraszamy serdecznie na otwarty trening kolskich zawodników. Miejsce - hala MOSiR w Kole, termin: czwartek, 4 maja 2017 roku, od godziny 17:10 do 18:30.

Korfball to dyscyplina coraz bardziej popularna w naszym kraju, a zawodnicy z Koła od lat zdobywają medale Mistrzostw Polski. Od najmłodszych lat wyjeżdżają na turnieje - również zagraniczne, a występując w seniorskiej reprezentacji Polski nawet na Mistrzostwa Świata m. in. do Chin. A już niedługo największa tegoroczna impreza sportowa w Polsce - Igrzyska Sportów Nieolimpijskich "The World Games" we Wrocławiu, podczas których nasz kraj reprezentować bądą zawodnicy, którzy swoją sportową przygodą rozpoczynali pod opieką trenera Waldemara Pietrzaka w drużynie "Maratończyka" Koło.

Wszystkich rodziców, których dzieci zainteresowane są nauką w klasach sportowych raz jeszcze zapraszamy na trening!