• Odwiedziło nas: 42008966

„SPEKTRUM AUTYZMU. SPOJRZENIA” - publikacja przygotowana przez Fundację FORMY dostępna w bibliotece szkolnej

Szanowni Państwo!

Biblioteka szkolna dysponuje 2 egzemplarzami książki pt. „Spektrum autyzmu. Spojrzenia”, adresowanej do otoczenia osób z niepełnosprawnością jaką jest autyzm, a przede wszystkim do nauczycieli, członków rodzin, opiekunów i terapeutów. Publikacja obejmuje 13 artykułów autorstwa praktyków, specjalistów pracujących z osobami autystycznymi lub naukowców zajmujących się tą tematyką. Wydawnictwo w przystępny sposób przybliża aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą spektrum autyzmu, jak również podaje praktyczne rozwiązania. Książka została dofinansowana ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zapraszamy zainteresowanych Czytelników do lektury!

(tekst opracowano na podstawie noty wydawniczej)