• Odwiedziło nas: 42059116

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

W związku z przypadającym 21 listopada Dniem Życzliwości i Pozdrowień, świetlica szkolna celebrowała to święto w ostatni piątek. Dzień ten zorganizowany został z inicjatywy wychowawców świetlicy po raz kolejny w naszej szkole, ale zapewne nie ostatni.

Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji, a co najważniejsze obfitował w różne atrakcje. Świetlica została udekorowana na żółto, natomiast cytaty, sentencje  o dobroci i życzliwości dopełniały całości. Panie przygotowały foto ramkę ozdobioną uśmiechniętymi buźkami, w której dzieci mogły zrobić wesołe zdjęcie.

Tego dnia również uczniowie i nauczyciele ubrani byli na żółto (kolor optymizmu i radości)  bądź posiadali żółte ozdoby ubioru, radosne emblematy, a także własnoręcznie przygotowane ordery.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy. Dlatego też bądźmy życzliwi na co dzień, nie tylko od święta! Bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.