• Odwiedziło nas: 42065302

W PAŹDZIERNIKU W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

W uroczystości brali udział pierwszoklasiści z wychowawczynią Aleksandrą Pietrzak, dyrektor szkoły Waldemar Pietrzak, wicedyrektor Bogumiła Bartłomiejczak, przewodniczący Rady Rodziców Jarosław Felczyński, rodzice oraz nauczyciele.

Na początku uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne w przygotowanej części artystycznej.

Następnie w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie  ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Od tej chwili stali się oni członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny. Rodzice pierwszoklasistów również złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą doceniać w swoich dzieciach to, co w nich najlepsze, uważnie słuchać o czym mówią i często je przytulać.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Pan dyrektor życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce. Następnie pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki, a od  rodziców upominki.

Po skończonej akademii dzieci udały się na słodki poczęstunek zorganizowany przez swoich rodziców.