KOLEJNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY! ANTONINA FELCZYŃSKA LAUREATKĄ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MODA NA OSZCZĘDZANIE”.

Antonina Felczyńska, kl. 3B, uczennica naszej szkoły została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Moda na oszczędzanie” zorganizowanego przez SKO przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole,  PKO Bank Polski oddział 1 w Kole oraz Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole. Na konkurs napłynęło 107 prac. Tosia zajęła trzecie miejsce wśród uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

Tosiu, gratulujemy!

Celami konkursu były:
  • zachęcanie do podejmowania działań na rzecz racjonalnego gospodarowania budżetem i zasobami naturalnymi Ziemi;
  • promowanie idei systematycznego oszczędzania;
  • rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej uczniów.

Tematem i zadaniem:
  • zaprojektowanie t-shirtu, który  zachęcałby do systematycznego oszczędzania i jednocześnie promował jego ideę.

Uczestnikami:
  • dzieci w wieku przedszkolnym;
  • uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych;
  • uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych;
  • uczniowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Warsztatem:
  • prace przestrzenne,
  • dowolne - technika i format.