• Odwiedziło nas: 41921484

Radosny, wyjątkowy, niezapomniany - Pierwszy Dzień Wiosny!

To był dzień wyjątkowy, pełen wrażeń: mecz siatkówki uczniowie - nauczyciele, pokaz mody, kabaret, występy cheerleaderek, konkurencje sportowe, tańce, zabawy, quizy i wiele innych atrakcji. Tak radośnie może być tylko w naszej szkole, a zwłaszcza podczas obchodów Pierwszego Dnia Wiosny!

Oczywiście najwięcej emocji wzbudził mecz piłki siatkowej, w którym uczniowie gimnazjum stanęli naprzeciwko swoich nauczycieli. Zmagania na przyszkolnym Orliku były wyrównane, walczono o każdą piłkę, a wynik? Sprawiedliwy: remis 2:2. W przerwach meczu czas umilały cheerleaderki, a kibice z transarentami głośno dopingowali zawodników. Nim jeszcze rozpoczęły się zmagania sportowe uczniowie gimnazjum wraz  z nauczycielami obejrzeli kabaret oraz przedstawienie o wiośnie.

Tymczasem uczniowie szkoły podstawowej wybierali najpiękniejszą Panią Wiosnę, prezentowali modę wiosenną, rozwiązywali zagadki i rebusy podczas turnieju "Zgaduj, zgadula", uczestniczyli w konkurencjach sportowych, recytowali wiersze o wiośnie i tańczyli. Rozstrzygnięto również konkurs na najpiękniejszy eko-kapelusz. Zapraszamy do galerii zdjęć.