• Odwiedziło nas: 41943303

Zapraszamy na ferie do naszej szkoły!

W dniach 30 stycznia - 3 lutego czyli w pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbywać się będą zajęcia dla wszystkich, którzy aktywnie i wesoło chcą spędzić ferie. Zapraszamy serdecznie uczniów naszej szkoły - od klas pierwszych podstawówki po najstarszych gimnazjalistów.

W planie ferii przewidziane są: zajęcia sportowe na dużej i małej sali gimnastycznej (gry i zabawy sportowe dla najmłodszych, mini-piłka nożna , piłka siatkowa, unihokej, tenis stołowy), zajęcia komputerowe, zajęcia gospodarstwa domoweg - nauka gotowania i pieczenia, zabawy na śniegu - saneczki w lasku miejskim przy ul. Poniatowskiego, a także wyjście do muzeum i ratusza. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8:00 - 13:00.

Zapisy u wicedyrektora szkoły, liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!