• Odwiedziło nas: 41917478

Podsumowanie 36 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego

Znakomite występy naszych biegaczek i biegaczy sprawiły, że zarówno w kategorii szkół podstawowych jak i w kat. gimnazjów nasza placówka zwyciężyła w klasyfikacji miejskiej. Uczniowie otrzymali statuetki i dyplomy, a specjalne podziękowania za współorganizację zawodów otrzymała nasza szkoła, nauczyciele oraz działający przy szkole Uczniowski Klub Sportowy "Maratończyk".

W uroczystym podsumowaniu biegu wzięła udział delegacja naszej szkoły z dyr. Lechem Brzezińskim oraz nauczycielami w-f Waldemarem Pietrzakiem i Łukaszem Sikorskim. Najważniejszymi bohaterami dnia byli jednak uczniowie, którzy odebrali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Na podium biegów dziecięcych i młodzieżowych stanęli:

- Natan Czajkowski (drugie miejsce na dystansie 300 m.),

- Krzysztof Chojnacki (3 miejsce, 400 m.),

- Radosław Pawlak, (1 miejsce, 800 m.),

- Patrycja Płuciennik (2 miejsce, 1000 m.),

- Sebastian Kazimierski (2 miejsce, 1000 m.),

- Dominik Jankowski (3 miejsce, 1000 m).

Uczniowie naszego zespołu szkół bardzo licznie wzięli udział w biegach dziecięcych i młodzieżowych, co w połączeniu z lokatami na podium sprawiło, że spośród wszystkich kolskich szkół to właśnie nasza podstawówka oraz gimnazjum zajęły pierwsze miejsca. Cieszymy się i gratulujemy!

Jednocześnie warto podkreślić zaangażowanie nauczycieli szkoły w pomoc w przeprowadzeniu i prowadzeniu zawodów.