• Odwiedziło nas: 41909263

Ślubowanie pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 2

Właśnie dziś miała miejsce jedna z najważniejszych uroczystości w życiu każdego dziecka: pasowanie na ucznia i ślubowanie. Z radością przyjęliśmy naszych "pierwszaków" do grona uczniowskiej braci!

Nadal nie wiadomo, kto był bardziej przejęty i stremowany: uczniowie, rodzice, a może dziadkowie? Najważniejsze, że cała uroczystość udała się znakomicie! Nasi najmłodsi zaprezentowali swoim najbliższym oraz nauczycielom wiersze i piosenki; aż nie do wiary, jak wiele można się nauczyć już przez kilka pierwszych tygodni szkoły! W części artystycznej wspomagali ich uczniowie z klas starszych.

Jednak najważniejszym momentem było samo ślubowanie "pierwszaków", a zaraz potem - pasowanie na ucznia. Nie zabrakło pamiątkowych dyplomów, drobnych upominków oraz poczęstunku przygotowanego przez rodziców. W uroczystości wzięła udział również przedstawicielka banku, która zapoznała uczniów i ich opiekunów z zasadami oszczędzania w SKO oraz wręczyła pierwszoklasistom gadżety i listy gratulacyjne.

To był naprawdę wyjątkowy dzień!