• Odwiedziło nas: 41928578

Żyrafa Lokatka odwiedza naszą szkołę

W piątek gościła w naszej szkole Żyrafka Lokatka - bohaterka Szkolnych Kas Oszczędności, która w przyjazny sposób prowadzi dzieci przez świat finansów. Jej wizyta była okazją do świętowania szóstych urodzin sympatycznej żyrafy.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali  miłą niespodziankę dla solenizantki w postaci przepięknych  kartek urodzinowych z serdecznymi życzeniami. Żyrafce  życzono m.in. dużego procentu, wielu wpłacających, aktywnego blogowania i tradycyjnych 100 lat. Spotkanie dostarczyło wiele radości. Każdy chciał ją dotknąć  i zrobić sobie zdjęcie. Przekonaliśmy się na własne oczy, że zgodnie z założeniami pracowników banku jest ona wysoka, elegancka i zapewne symbolizuje wzrost.

Już nie możemy się doczekać, kiedy znowu nas odwiedzi.