• Odwiedziło nas: 41924075

Promują oszczędzanie, naszą szkołę i miasto

Opiekunki naszego SKO, panie Jolanta Mikołajczyk i Agnieszka Lubczyńska uczestniczyły 16 października w odbywającej się w Warszawie Ogólnopolskiej Gali Nauczycieli-Opiekunów SKO otrzymując nagrody za promocję oszczędzania.

O uroczystej gali głośno było w ogólnopolskich mediach, dlatego pozwolimy sobie zacytować treść artykułu, który pojawił się na portalu e-kolo.pl:

"W uroczystości wzięli udział laureaci konkursu SKO, a także przedstawiciele Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Komendy Głównej Policji , PKO Banku Polskiego oraz goście specjalni.
Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. polski kierowca rajdowy startujący na quadach w rajdach terenowych, zwycięzca rajdu Dakar, trzykrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro pan Rafał Sonik. Galę poprowadził znany prezenter telewizyjny, dziennikarz sportowy pan Maciej Kurzajewski.

Wśród opiekunów SKO znalazły się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole Grażyna Trocińska i Magdalena Zapędowska-Śpiewak oraz Zespołu Szkół nr 1 w Kole Jolanta Mikołajczyk i Agnieszka Lubczyńska.

Z naszego miasta nagrodzono 4 nauczycieli, co świadczy o promocji naszego miasta. Kolejne dane mówią same za siebie. w roku szkolnym 2014/2015 pracowało w SKO prawie 7 tysięcy nauczycieli - opiekunów. W tym prawie pół tysiąca prowadziło blogi szkolne - przypominamy obie placówki wygrały laptopy w konkursach Blogi Miesiąca. To dzięki artykułom umieszczanym na ich stronach opiekunowie promują swoje szkoły i nasze miasto ( około 75 tysięcy fanów uczęszczających do SKO na portalu NK)
"

Gratulujemy naszym pracowitym nauczycielkom oraz dzieciom należącym do SKO i życzymy dalszych sukcesów! Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców naszych uczniów za ich pomoc, zaangażowanie i wsparcie.