• Odwiedziło nas: 41908543

Podziękowania za długoletnią pracę dla pani Haliny Strzelińskiej

Podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego pożegnano długoletnią nauczycielkę naszej szkoły - panią Halinę Strzelińską, która z końcem wakacji odeszła na emeryturę.

Pani Halina Strzelińska od wielu lat związana była z naszą placówką: najpierw Szkołą Podstawową nr 2 im. Adama Mickiewicza, a następnie Zespołem Szkół nr 1. Znakomita nauczycielka chemii, wieloletni kierownik świetlicy szkolnej, wychowawca wielu pokoleń młodzieży. Podczas apelu, w obecności uczniów, rodziców i nauczycieli odczytany i wręczony został list gratulacyjny od dyrekcji szkoły,a także podziękowania od współpracowników z MOPiPR w Kole. Nie zabrakło kwiatów oraz gromkich oklasków od całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy, że była Pani przez tak wiele lat z nami i współtworzyła oblicze tej szkoły. Życzymy Pani zdrowia, radości i spełnienia marzeń, na których realizację nadszedł właśnie teraz najlepszy czas.