tel. 63 2720398

Andrzejki w szkole podstawowej i gimnazjum

W ostatni czwartek przed rozpoczęciem Adwentu, w naszej szkole odbyła się zabawa Andrzejkowa. Jak nakazuje długa tradycja tego święta, były wróżby i zabawy, a nasi wspaniali rodzice zadbali o małą gastronomię.

Odbywające się w szkole podstawowej i gimnazjum Andrzejki zorganizowane zostały przez samorządy szkolne oraz Radę Rodziców. Wróżbom, konkursom i dobrej zabawie nie było końca, wielką atrakcją okazała się poczta japońska, nie obyło się też bez tańców. Rodzice przygotowali dla uczniów małe (a nawet wieksze) co-nieco, a o smaku szkolnej gastronomi świadczyła najlepiej dłuuuga kolejka do bufetu.

To było bardzo udane popołudnie, czekamy na kolejne zabawy - tym razem już karnawałowe!