Wtorek, 2017-12-12

Imieniny: Ady, Aleksandra

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły po raz kolejny obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wspólne czytanie książek, poznawanie historii ulubionych bohaterów oraz zabawy i pląsy były jednocześnie okazją do promowania wśród dzieci czytelnictwa.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest przez dzieci na całym świecie w dniu 25 listopada. Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej oraz oddziałów przedszkolnych przynieśli tego dnia do szkoły swoje ukochane pluszowe misie-przytulanki. Podczas wspólnego poranka dzieci wysłuchały fragmentów książki pt: " Niedźwiedź Piotrek i jego przyjaciele", przy akompaniamencie gitary śpiewały piosenkę "Przytul misia" oraz obejrzały prezentację o najsłynniejszych misiach świata. To był wspaniały, pluszowy dzień!