tel. 63 2720398

Przegląd spektakli profilaktycznych

Jak co roku  Miejski Dom Kultury we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole zorganizował IX Międzyszkolny Przegląd Teatralny pod hasłem: ,,Cena Twoich wyborów", którego celem jest m.in. propagowanie wiedzy z dziedziny uzależnień, propagowanie zdrowego stylu życia, szerzenie postaw prospołecznych oraz rozwijanie pasji młodych ludzi.

W dniu 10 marca 2016r. Miejski Dom Kultury we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole  zorganizował IX Międzyszkolny Przegląd Teatralny pod hasłem: ,,Cena Twoich wyborów".

Uczniowie naszej szkoły po raz  kolejny wzięli udział w przeglądzie wystawiając  spektakl  pt. ,,W innym świecie”, którego autorami scenariusza byli  uczniowie pod kierunkiem Pana Marcina Cechowskiego. Głównym problemem jaki został przedstawiony podczas tego spektaklu było uzależnienie od alkoholu i  jego zgubny wpływ na młodych ludzi oraz na atmosferę i relacje  rodzinne.

W  rolę aktorów wcielili się uczniowie z kl. 6a i kl. 1a gimnazjum: Patrycja Klepczarek, Alicja Kozłowska, Marta Kurzawińska, Aleksandra Nowicka, Hanna Roszak, Martyna Tyl, Jan Staszewski, Natalia Iwińska, Dawid Klimański, Wiktoria Witkowska, Maria Grabowska, Dominika Klepczarek, Aleksandra Olczyk.

tekst: Iwona Herman