tel. 63 2720398

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Ósmego marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Nasi chłopcy ze szkoły podstawowej i gimnazjum jak zwykle okazali się dżentelmentami i nie zapomnieli o swoich koleżankach.

Każda z dziewcząt, zarówno te młodsze ze szkoły podstawowej jak i nieco starsze z gimnazjum obdarowane zostały kwiatami, słodyczami, pamiętnikami i innymi miłymi drobiazgami. Kwiaty otrzymały również wszystkie panie pracujące w naszej szkole, przy czym szczególną inwencją wykazali się uczniowie klas sportowych organizując pocztę kwiatową z (prawie) prawdziwym listonoszem.

O Paniach pracujących w szkole nie zapomnieli nauczyciele i pracownicy szkoły zapraszając je na słodki poczęstunek. Wszystkiego najlepszego, nasze drogie Panie!