• Odwiedziło nas: 42016180

Pierwszoklasiści na zajęciach w terenie

Edukacja wczesnoszkolna to nie tylko lekcje w salach lekcyjnych, ale także zajęcia poza szkołą. Uczniowie klasy 1B wraz z wychowawczynią p. Aleksandrą Pietrzak wybrali się na wycieczkę do Kauflandu.

Zwiedzając sklep pierwszoklasiści mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w dużym "markecie". Uczniowie byli m.in. w magazynie sklepowym, chłodni i ogromnej zamrażarce, dziale personalnym i gabinecie kierownika. Widzieli maszynę do prasowania kartonów oraz wózek widłowy. Nauczyli się jak sprawdzać cenę towaru na czytniku elektronicznym. Na zakończenie wycieczki dzieci zostały poczęstowane świeżym pieczywem, serem i wędliną. Pełni wrażeń wrócili do szkoły.

Wychowawczyni i uczniowie klasy 1B serdecznie dziękują kierownictwu marketu oraz pani Ewie Wozińskiej – mamie jednej z uczennic i pracownicy Kauflandu za umożliwienie zwiedzenia sklepu, a także pozostałym rodzicom za pomoc w przygotowaniu wycieczki.

tekst: Aleksandra Pietrzak