• Odwiedziło nas: 42037732

Stołówka po remoncie

W okresie ferii zimowych gruntowny remont przeszła szkolna stołówka. Teraz to miejsce - jak mówią uczniowie, rodzice i nauczyciele - bardziej przypomina restaurację, niż zwykłą szkolną stołówkę.

Podczas prac remontowych wymieniono część instalacji elektrycznej, założono nowe lampy, wymieniono parapety i okno, przez które podaje się dzieciom posiłki. Jednak największa część prac dotyczyła gipsowania i malowania sufitu oraz ścian. Na części z nich oraz na filarach między oknami położona została elegancka okładzina z ozdobnej cegły, która dodatkowo - podobnie jak wszystkie ściany - została zabezpieczona lakierem. Wszyscy, którzy po feriach wrócili do szkolnej stołówki na śniadania i obiady chwalą sobie nową estetykę stołówki. A przypomnijmy, że pomieszczenie to służy również jako sala zebrań i spotkań z rodzicami oraz miejsce, w którym odbywają się jasełka, obchody Dnia Babci, Dnia Matki i inne wydarzenia szkolne.