SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

26 września 2023 r. na stadionie miejskim w Kole odbyły się dzisiaj Sztafetowe Biegi Przełajowe.  Uczniowie naszej szkoły również w nich uczestniczyli, zajmując I miejsce w kategorii chłopców kl. 4-6  oraz w kategorii dziewcząt kl. 7-8.

W kategorii dziewcząt klas 4-6 zajęliśmy IV miejsce w następującym składzie: A. Andrzejczuk, Ł. Jankowska, N. Iwińska, A. Ławniczak, L. Bollin, M. Sudolska.

W kategorii chłopców kl. 4-6 zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy na Finały Wojewódzkie. Skład sztafety: A. Sowiński, K. Sochacki, O. Jaskuła, K. Lewandowski, W. Stefański i W. Nowakowski.

W kategorii dziewcząt kl. 7-8 zajęliśmy I miejsce i awansowaliśmy na Finał Wojewódzki. Skład sztafety: A. Karaszewska, L. Jankowska, O. Przybylska, J. Gołdyn, W. Jakubowska, S. Adamkiewicz.

W kategorii chłopców kl. 7-8 zajęliśmy V miejsce w składzie: X. Tarczewski, K. Melon, K. Bocian, F. Szymański, W. Adamkiewicz i W. Przystański.

Opiekunami byli: p. E. Majewska, p. Ł. Sikorski i p. M. Burdziński.

Więcej zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na naszym szkolnym fanpejdżu, zapraszamy -  https://www.facebook.com/dwojkakolo/posts/pfbid022dNJibuu5kSbu6HV6guSPENzkbgg5bCUNgRauv32yhn9DCocsuSzrNwSqYYZt1DPl