ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 4 września na szkolnym boisku odbył się uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny 2023/24.

Dyrektor szkoły serdecznie powitał uczniów, ich rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz przewodniczącego rady rodziców. Wszystkim zgromadzonym życzył, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.

Tego dnia pożegnaliśmy, odchodzącą na emeryturę, Panią Hannę Sujecką. Dyrektor szkoły podziękował Pani Hannie za wieloletnią współpracę dydaktyczno-wychowawczą, nieoceniony wkład w rozwój szkoły oraz współtworzenie atmosfery wzajemnego szacunku, wysoką kulturę osobistą i życzliwość.

Zdjęcia zostały wykonane przez członków koła fotograficznego. #LabolatoriaPrzyszłości