KONCERT „DZIECI RODZICOM”

W dniu 13 i 14 czerwca br. odbył się w naszej szkole koncert z cyklu „Dzieci Rodzicom”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, wokalne i aktorskie.

Do cyklicznego koncertu organizowanego przez p. M. Strugarek i A Trębacką, włączyły się w tym roku p. K. Żmijewska, p. J. Starosta, p. M. Krajewska. Uczniowie klasy IIIA zaprezentowali się w przedstawieniu teatralnym „Kopciuszek”, przygotowanym przez p. A. Trębacką. Uczniowie klas I-VI z zespołu Siemka, prowadzonym przez M. Strugarek wykonali trzy energetyczne tańce grupowe. Uczniowie klasy IB przygotowani przez p. J. Starostę wykonali „Taniec z krzesłami”. Koło flażoletów i fletu prowadzone przez p. K. Żmijewską, zaprezentowało utwór z filmu „Titanic”. Wrażeń wokalnych oraz gry na skrzypach dostarczyli uczniowie klasy IA i klasy VB, przygotowani przez p. M. Krajewską.

Zaproszeni na uroczystość rodzice oraz uczniowie klas I-VIII z uwagą i zachwytem wysłuchali uczestników koncertu.