tel. 63 2720398

KAPSUŁA CZASU

„Śmiech nie przemija. Wyobraźnia nie ma wieku. A marzenia są wieczne”. - Walt Disney

Nadchodzi czas pożegnania z uczniami klas ósmych. Przeżyli oni w tej szkole wiele przygód, zawiązali wspaniałe przyjaźnie, a także uzbierali bagaż pełen wspomnień. Jednym z nich będzie odkopanie kapsuły czasu, którą umieścili w ziemi na szkolnym placu zabaw w 2017 roku. Od tego wydarzenia minęło ponad 6 lat. Uczniowie, z dużym sentymentem oglądali swoje rysunki oraz marzenia zapisane swoją dziecięcą ręką.

Mamy nadzieję, że ukryte w kapsule czasu marzenia uczniów już się spełniły, bądź spełnią się w najbliższej przyszłości.

Drodzy Ósmoklasiści!

Wierzymy, że dokądkolwiek idziecie, jakąkolwiek szkołę wybierzecie, będziecie zadowoleni i będziecie w niej odnosić sukcesy – każdy z Was na własną miarę.