tel. 63 2720398

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

26 kwietnia br. w grupie 0C odbyła się uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy zawitały do naszego przedszkola.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości. Następnie odbyła się część artystyczna, podczas której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak wiele potrafią. Były więc wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy Pan Waldemar Pietrzak, Dyrektor Szkoły dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz upominek.