DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września jak co roku obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Święto Przedszkolaków zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Jest to jeden z najważniejszych dni w całym roku przedszkolnym. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to atrakcje jakich doświadczyli przedszkolacy w to szczególne dla nich święto.

Tego dnia czekało na dzieci wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy dziecięcych piosenkach.

Dzieci o oddziału przedszkolnego 0B swoje święto obchodziły też w sali zabaw "Smokolandia", gdzie czas upłynął na wspólnych zabawach, skakaniu, wspinaczce, pokonywaniu różnych przeszkód. Natomiast dzieci z oddziału 0A uczestniczyły w wycieczce do Konina – sala trampolin Jump Planet. Wyjazd dla dzieci zorganizowali Rodzice z okazji Dnia Przedszkolaka.

Złożyliśmy również dzieciom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. W tym dniu każdy przedszkolak otrzymał Medal Dzielnego Przedszkolaka.