• Odwiedziło nas: 41998201

KLAUDIA SIKORA NAGRODZONA W KONKURSIE PLASTYCZNYM „KRÓLESTWO KOLORÓW”

Klaudia Sikora z kl. 5B otrzymała I Nagrodę w kategorii klas V–VII w Konkursie plastycznym „Królestwo Kolorów” zorganizowanym przez Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

Na konkurs wpłynęło 180 prac z przedszkoli i szkół podstawowych miasta Koła oraz powiatu kolskiego. Inspiracją konkursu była książka obrazkowa „Królowa kolorów” autorstwa Jutty Bauer, w tłumaczeniu Anny Kierejewskiej. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu z wykorzystaniem techniki malowania farbami pracy plastycznej przedstawiającej własne „Królestwo Kolorów”. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów połączone ze słodkim poczęstunkiem odbyło się 24 marca 2022 r. w Czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

Klaudii serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu wspaniałych pomysłów i kolejnych artystycznych sukcesów!!!