X EDYCJA BIEGU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH „TROPEM WILCZYM”

W dniu 6 marca o godzinie 12.00 na stadionie miejskim w Kole odbyła się X edycja biegu „Tropem Wilczym” ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg odbywał się na dwóch dystansach 5 km i 1963 m. W tym roku grupa naszych uczniów wraz z opiekunem postanowiła wziąć udział w tym wydarzeniu właśnie na tym drugim dystansie. Nie miejsca w tym dniu były najważniejsze, a inicjatywa i integracja uczniów. Jednak warte podkreślenia jest zdobycie czwartego i piątego miejsca przez Natana Czajkowskiego i Wiktora Jaskuły w ogólnej klasyfikacji na dystansie 1963 m. Naszym biegaczom pomogła dobra organizacja i świetna atmosfera.

Dziękujemy i gratulujemy postawy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Zuzanna Szymańska, Olga Boruszewska, Zuzanna Malanowicz, Urszula Niedźwiedzka, Anna Karaszewska, Zofia Lamprycht, Alex Janecki, Natan Czajkowski, Martin Czajkowski, Hubert Krupiński, Kuba Żarnowski, Wiktor Jaskuła, Michał Starosta, Leon Galiszkiewicz, Miłosz Sobkowiak, Wiktor Andrzejczuk.

Opiekunem grupy był p. Piotr Krzyżanowski.