• Odwiedziło nas: 42207026

UCZENNICE Z NASZEJ SZKOŁY NAGRODZONE W KOKURSIE PLASTYCZNYM „NOWA TWARZ MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

9 grudnia 2021 r. w Czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie plastycznym „Nowa twarz mojej ulubionej książki”. Na konkurs, który był adresowany do dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych miasta Koła i powiatu kolskiego wpłynęło ponad 140 prac. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu w dowolnej technice okładki do znanej i lubianej przez czytelników książki. Wśród nagrodzonych prac znalazły się również autorskie pomysły uczennic z naszej szkoły.

II Nagrodę w kategorii oddziałów przedszkolnych otrzymała Lena Pękacz z oddz. 0A
II Nagrodę w kategorii klas IV – VI otrzymała Lena Jankowska z kl. 6A
III Nagrodę w kategorii klas IV – VI otrzymała Klaudia Sikora z kl. 5B

II Nagrodę w kategorii klas VII – VIII otrzymała Julia Bąbka z kl. 8A

Wszystkich nagrodzonych uczestników uhonorowano pięknymi książkami, a przebiegające w bardzo miłej atmosferze spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Organizatorem konkursu była Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

Naszym Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!!!