AWANS UCZNIÓW SP NR 2 NA SZCZEBEL POWIATOWY W ZAWODACH PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

W dniu wczorajszym odbyły się zawody piłki nożnej halowej na szczeblu miejskim. Zawody tego dnia odbyły się zarówno w kategorii igrzysk dzieci (klasy 1-6) jak również Igrzysk młodzieży szkolnej (7-8).

Starsza grupa naszych reprezentantów uzyskała poprzez swoją grę awans na szczebel powiatowy. Gratulujemy, dziękujemy i życzymy powodzenia w dniu 10.12.2021r., kiedy to odbędą się zawody powiatowe.

W igrzyskach dzieci nie udało się awansować na szczebel powiatowy. Awansowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz 3, gratulujemy awansu.

Warto dodać, że sześciu z dziesięciu uczniów biorących udział w Igrzyskach to dzieci z klasy 3 oraz 4. Chłopcy z niższych klas niejednokrotnie przewyższali umiejętnościami, jednakże fizycznie ustępowali starszym kolegom. Co nie zmienia faktu, że starali się i należą im się za to spore brawa.

Turniej rozegrany został na Hali MOSiR w Kole, opiekunem grupy był p. Łukasz Sikorski.