PAMIĘTAMY O CZWORONOGACH Z PRZYTULISKA W KŁODAWIE

Akcja pomocy zwierzętom trwa w naszej szkole od wielu lat. W listopadzie nauczycielki przedszkola, p. Katarzyna Żmijewską, Patrycja Krych i Klaudia Wolska, zakończyły akcję charytatywną dla Przytuliska dla Bezdomnych Psów w Kłodawie. Zebraną karmę panie przewiozły do przytuliska. Miały tam też okazję pogłaskać i wziąć na ręce stęsknione za ludzką czułością zwierzaki.

Szczególnie poruszyła historia szczeniaka Mikusia, który został znaleziony przy drodze. Jego stan był ciężki, ale dużymi krokami wraca do zdrowia. Teraz Mikusiowi brakuje tylko, a może aż, ludzkiej rodziny. Może ktoś z Państwa przygarnie tego właśnie psiego malucha, albo innego oczekującego na adopcję psa?

Dziękujemy za zaangażowanie w akcję dzieciom z oddziałów przedszkolnych, uczniom klas starszych oraz rodzicom.