• Odwiedziło nas: 42002387

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty, obchodzimy je 14 października. W naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest uroczyście, dlatego z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień.

Przygotowania młodych artystów do występów z okazji Dnia Nauczyciela trwały już od pewnego czasu. Swoje talenty wokalne, taneczne, recytatorskie i kabaretowe zaprezentowali uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, jak i uczniowie starszych klas. Nad częścią artystyczną czuwały panie: Anna Jabłońska i Magdalena Hetman-Kurzawińska. Akademia przebiegła w miłej atmosferze, a na twarzach nauczycieli widać było ogromną radość.

Apel był jednocześnie okazją, by dyrektor szkoły p. Waldemar Pietrzak podziękował nauczycielom za rok ciężkiej pracy i złożył życzenia dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy.

W imieniu wszystkich pracowników szkoły dziękujemy Uczniom i Rodzicom za pamięć i życzenia.