Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2904234
  • Do końca roku: 43 dni
  • Do wakacji: 221 dni

Konkurs Plastyczny – „Podkładka” i pierwsze miejsce dla ucznia klasy 2b naszej szkoły

Konkurs plastyczny „Podkładka”, zorganizowany przez Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole adresowany był do dzieci i młodzieży powiatu kolskiego. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu podkładki pod kubek/filiżankę, która stanowić miała połączenie interesującej, mądrej „treści” z piękną formą. Format i technika pracy pozostały dowolne. 

Wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń naszej szkoły – Kacper Sochacki z klasy 2 b, który zajął pierwsze miejsce w kategorii klas 1–3 szkół podstawowych.

Do wykonania swojej pracy uczeń wykorzystał nakrętki na śrubki i kolorową włóczkę. Jego podkładka odporna na temperaturę, otulona ciepłą włóczką jak sweterkiem pasuje do klimatu długich, jesiennych wieczorów spędzonych z ciekawą książką i gorącą herbatą.Do konkursu zgłoszono 140 prac z:  Przedszkoli Miejskich: nr 1,  nr 5,  nr 6 w Kole , Szkół Podstawowych z: Bierzwiennej Długiej, nr 1, nr 2, nr 3, nr 5 w Kole, Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Grzegorzewie i Kościelcu.

Opiekunem naszego laureata była pani Aleksandra Pietrzak.