tel. 63 2720398

Dzień Babci i Dziadka - spotkania profilaktyczne z Policją

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka to uroczystość obchodzona co roku w oddziałach przedszkolnych naszej placówki. Tym razem, zanim rozbrzmiały pierwsze piosenki, wiersze i życzenia odbyły się spotkania informacyjne przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole.

"Droga Babciu, Drogi Dziadku! Nie dajcie się oszukać!" - tak brzmiało przesłanie spotkania, podczas którego przekazano wiele informacji dotyczących bezpieczeństwa osób starszych, zagrożeń jakie czychają na co dzień, a przede wszystkim - jak być czujnym i nie dać szans złodziejom i oszustom. Spotkania były niezwykle ciekawe i wpisują w się w trwającą od wielu lat współprace szkoły z kolska Policją.

A po spotkaniach odbyły sie tradycyjne występy dzieci, laurki oraz wspólna uczta przygotowana przez rodziców.