• Odwiedziło nas: 42520275

Ferie z robotami, sportem, zajęciami kulinarnymi - i nie tylko

Pierwszy tydzień ferii już za nami i choć śniegu dzieciom bardzo brakuje, to nasi uczniowie świetnie się bawili podczas zajęć zorganizowanych w szkole.

Podczas zorganizowanych przez szkołę dyżurów nauczycielskich grupa prawie 40 dzieci skorzystała z różnorodnych możliwości spędzenia ferii w szkole. Podczas gdy jedni grali w piłkę siatkowa, halową piłkę nożną czy tenisa stołowego inni przygotowywali ciekawe prace plastyczne. Odbyły się także zajęcia kulinarne, a pyszne sałatki, naleśniki i inne samodzielnie przygotowane potrawy bardzo wszystkim smakowały. Starsi i młodsi z chęcią uczyli się programowania robotów Photon, bo przecież nie ma nic fajniejszego od nauki przez zabawę; można było także pograć na komputerach. Dzieci uczestniczyły również w specjalnej lekcji zorganizowanej w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Kole, za której przeprowadzenie serdecznie dziękujemy pracownikom książnicy. To były fajne ferie!