• Do wakacji: WAKACJE!!!

Szkolny zestaw podręczników - szkoła podstawowa - 2016/2017

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017

Zespół Szkół nr 1 w Kole. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole

UWAGA! Podręczników dla klasy I, II i III oraz klasy IV i V szkoły podstawowej uczniowie nie kupują - otrzymują je bezpłatnie (z wyjątkiem kart pracy w klasach 1-3 i podręczników do Religii w klasach 4-6) .

KLASA

NAZWA PRZEDMIOTU

AUTOR, TYTUŁ PODRĘCZNIKA, WYDAWNICTWO

"Nasz Elementarz" - podręcznik bezpłatny wraz z ćwiczeniami

Język angielski

Podręcznik bezpłatny wraz z ćwiczeniami.

Religia

Praca zbiorowa: „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa”

Księgarnia Św. Wojciecha (niebieska okładka). Należy zakupić tylko KARTY PRACY.

"Nasz Elementarz" - podręcznik bezpłatny wraz z ćwiczeniami

Język angielski

Carol Read, Ana Soberon, Magdalena Kondro, „Bugs World 2. Ćwiczenia Bugs World 2A”, Wydawnictwo Macmillan

Religia

Pod redakcją ks. J. Szpeta i D. Jackowiak: „Kochamy Pana Jezusa”. Podręcznik dla 2 klasy szkoły podstawowej. Księgarnia Św. Wojciecha (niebieska czerwona). Należy zakupić tylko KARTY PRACY.

Praca zbiorowa "Nowe już w szkole", Wydawnictwa Nowa Era

Język angielski

Carol Read, Ana Soberon, Magdalena Kondro, „Bugs World 3. Ćwiczenia Bugs World 3A”, Wydawnictwo Macmillan

Religia

Pod redakcją ks. J. Szpeta i D. Jackowiak: „Przyjmujemy Pana Jezusa” Podręcznik dla 3 klasy szkoły podstawowej. Księgarnia Św. Wojciecha. Należy zakupić tylko KARTY PRACY.

Język polski. "Słowa z uśmiechem" Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Język angielski. Podręcznik wieloletni. Today 2. Wydawnictwo Pearson

Historia i społeczeństwo

Historia. Klucz do historii. Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Plastyka

St. K. Stopczyk, J. Chołaścińska: Plastyka 4 – 6. Podręcznik dla szkoły podstawowej.

Dodatek do podręcznika „Długie dzieje sztuki w dziesięciu opowieściach”.   Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Matematyka

H. Lewicka, M. Kowalczyk: Matematyka wokół nas”, Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne. Podręcznik, ćwiczenia

Zajęcia techniczne

L. Łabacki, M. Łabacka: „Jak to działa” Podręcznik z ćwiczeniami do zajęć technicznych dla kasy 4 – 6 szkoły podstawowej. Wydawnictwo „Nowa Era”

Muzyka

M. Gromek, G. Kilbach: „Lekcja z muzyki”, Wydawnictwo „Nowa Era”

Przyroda

Przyroda. Przyroda z pomysłem. Część 1 i 2.  Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Zajęcia komputerowe

D. Kiałka, K. Kiałka: „Informatyka Europejczyka. Podręcznik do zajęć komputerowych dla szkoły podstawowej” Edycja Windows XP, Wydawnictwo HELION

Religia

Praca zbiorowa pod redakcją ks. Jana Szpeta i Danuty Jackowiak: „Jestem chrześcijaninem”. Podręcznik dla 4 klasy szkoły podstawowej (okładka zielona). Księgarnia Św. Wojciecha.

„Słowa z uśmiechem”. Literatura i kultura. Podręcznik.

"Słowa z uśmiechem. Nauka o języku i ortografii.

Nauka o języku i ortografia. Zeszyt ćwiczeń.  Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Język angielski. Podręcznik wieloletni. Today 3. Wydawnictwo Pearson

Historia i społeczeństwo

Klucz do historii. Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Plastyka

Plastyka. Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Matematyka

"Matematyka wokół nas”. Podręcznik. Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Zajęcia techniczne

„Jak to działa ? klasa 5”. Wydawnictwo „Nowa Era”

Muzyka

„Lekcja z muzyki, klasa 5”, Wydawnictwo „Nowa Era”

Przyroda

Przyroda. Przyroda z pomysłem. Część 1 i 2.  Wydawnictwa  Szkolne i  Pedagogiczne.

Religia

Pod redakcją ks. J. Szpeta i D. Jackowiak: „Wierzę w Boga”(okładka pomarańczowa) Podręcznik dla 5 klasy szkoły podstawowej. Księgarnia Św. Wojciecha.

"Słowa z uśmiechem". Literatura i kultura. WSiP

"Słowa z uśmiechem". Nauka o języku. Ortografia. WSiP. Część 1 i 2

Ewa Horwath, Anita  Żegleń.

N. Beare “Evolution 3 Plus”, Podręcznik i ćwiczenia, Wydawnictwo Macmillan

Historia i społeczeństwo

G. Wojciechowski: „Wczoraj i dziś” Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy szóstej  szkoły podstawowej. Wydawnictwo „Nowa Era”

Muzyka