Zapraszamy Rodziców i Uczniów na DZIEŃ OTWARTY: sobota, 8 kwietnia od godz. 9:30

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Uczniów przyszłych oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkoły podstawowej oraz kandydatów do klas sportowych - czwartej i siódmej - do odwiedzenia naszej szkoły już w najbliższą sobotę od godz. 9:30. Zapraszamy na spotkanie z dyrektorem szkoły, wychowawcami, nauczycielami, pedagogiem i psychologiem, zachęcamy do zadawania pytań, na które z chęcią odpowiemy.

W planie dnia jest również pokaz umiejętności artystycznych naszych najmłodszych uczniów, zabawa w naukę: odkrywanie możliwości tablic interaktywnych, obserwacje mikroskopowe, pokaz robotów, doświadczenia chemiczne i wiele innych atrakcji. A na deser - pizza, przygotowana przez uczniów naszej szkoły.

Dodatkowe spotkanie dla rodziców i uczniów zainteresowanych nauką w oddziałach sportowych o profilu "piłka nożna" o godz. 10:30, a po nim - pokazowa lekcja piłki nożnej w wykonaniu naszych trenerów i uczniów klas sportowych na boisku "Orlik".

Przyjdź, baw się i ucz z nami, rozwijaj swoje pasje i zainteresowania w Szkole Podstawowej nr w Kole - szkole dla każdego - szkole dla Ciebie!