Wielka szkolna Wigilia i przedstawienia jasełkowe

Tradycyjnie już ostatni dzień przed świąteczną przerwą był w naszej szkole dniem klasowych spotkań wigilijnych. Pięknie przystrojone i uginające się od smakołyków stoły, odświętnie ubrani uczniowie, kolędy, życzenia i przedstawienia jasełkowe wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój.

Na początku uczniowie spotkali się w klasach na spotkaniach wigilijnych ze swoimi wychowawcami. Nie brakowało również rodziców, którzy przygotowali dla dzieci potrawy na świąteczny stół. A później wszyscy udali się do sali gimnastycznej, gdzie obejrzeli jasełka opracowane przez p. Agnieszkę Komnatę i p. Marcina Cechowskiego. Na koniec dyrektor szkoły p. Lech Brzeziński złożył wszystkim zebranym świąteczne i noworoczne życzenia.

Wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom, absolwentom, pracownikom i przyjaciołom szkoły życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!!!