W szkole świątecznie, nastrojowo...

Pięknie wygląda nasza szkoła przystrojona w choinki i mnóstwo innych świątecznych akcentów. Dodajmy, że większość z ozdób wykonana została przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły podczas zdjęć technicznych, plastyki i innowacji artystycznych.

Widoczne na fotografiach ozdoby zawieszone na choinkach i drzwiach, a także renifery i inne aranżacje oraz elementy bożonarodzeniowego wystroju szkoły powstawały w ostatnich latach na zajęciach prowadzonych przez panie: Agnieszkę Adamek, Wiolettę Tęgos i dyrektora Lecha Brzezińskiego. Część ozdób wykonała p. Paulina Bartłomiejczak. Nastrój świąt czuć także w salach lekcyjnych, na korytarzach, w stołówce i w świetlicy szkolnej, które przystajały dzieci wraz ze swoimi wychowawcami.