• Odwiedziło nas: 41620457

Zwyciężamy w turnieju sportowym "1001 GRA"!

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły podstawowej zwyciężyli w turnieju sportowym "1001 GRA", który odbył się w miniony piątek na hali MOSiR w Kole. Gratuujemy dzieciom i ich wychowawcom oraz nauczycielce wychowania-fizyczniego p. Elżbiecie Majewskiej za przygotowanie dzieci do zawodów.

Sportowa rywalizacja dzieci z kolskich szkół nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania naszej szkoły: p. Waldemara Pietrzaka, pomysłodawcy i prowadzącego zawody, a także trenerów Piotra Krzyżanowskiego i Łukasza Sikorskiego oraz uczniów z klas sportowych, którzy pomagali w prowadzeniu "1001 gry". Dodajmy, że uczniowie wszystkich kolskich szkół poznali konkurencje już kilka tygodni temu, by mieć równe szanse w przygotowaniu się do zawodów. Oprócz zwycięstwa dzieci z naszej szkoły znakomicie prezentowały się w nowych strojach sportowych zakupionych przez dyrektora Lecha Brzezińskiego. Gorące brawa należą się także kibicom za głośny i kolorowy doping!

Zdjęcia: MOSiR Koło