Festyn "Przedszkolaki na sportowo"

Wspaniale bawiły się dzieci z oddziału przedszkolnego 0C podczas festynu sportowego "Przedszkolaki na sportowo", który odbył się w hali MOSiR w Kole. Warto dodać, że prowadzącym zawody, a jednocześnie jego pomysłodawcą jest nauczyciel naszej szkoły p. Waldemar Pietrzak.

Tego dnia hala sportowa pękała w szwach od wielkiej liczby przedszkolaków z całego miasta: zarówno tych, które brały udział w konkurencjach sportowych jak i tych, które kibicowały z trybun. Nie brakowała również rodziców i dziadków dzieci, a najgłośniej bez wątpienia dopingowały mamy naszych maluchów. Dzieci bawiły się świetnie pod opieką pań: Doroty Sobczak, Jolanty Wrzesińskiej i Sylwii Szafrańśkiej-Szcześniak. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.