• Odwiedziło nas: 41891910

Wygrywamy w Konkursie Wiedzy Historycznej o Mieście Kole

Kolejny raz uczniowie kolskich podstawówek i gimnazjów spotkali się w naszej szkole by rywalizować o miano najlepszego znawcy historii miasta Koła. Podobnie jak w latach ubiegłych wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii szkoł podstawowych zwycięzcą konkursu został Aleksander Felczyński z klasy szóstej. Oprócz niego wysokie miejsca w konkursie zajęli: Marika Budzianowska i Filip Szkudlerek. Z kolei w kategorii gimnazjów naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Uliński, Dominika Klepczarek i Nadia Madalińska. Drużynowo to właśnie uczniowie naszego gimnazjum okazali się najlepsi, a indywidualnie Nadia zajęła II miejsce. Gratulujemy naszym uczniom oraz przygotowującym ich nauczycielom: p. Iwonie Domańskiej i Waldemarowi Pietrzakowi.