Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę

Każde dziecko wie, że 6 grudnia to Mikołajki - czyli dzień imienin wszystkich Mikołajów. W tym także tego najważniejszego - Świętego Mikołaja. Dostojny solenizant przybył do szkoły przy ul. Poniatowskiego 22 na zaproszenie Rady Rodziców i wręczył każdemu z uczniów słodki upominek.

Swoją wizytę Święty Mikołaj rozpoczął od najmłodszych, czyli od uczniów oddziałów przedszkolnych. Dzieci były bardzo zaskoczone i ucieszone wizytą Mikołaja, ale mimo wielkich emocji nie zapomniały odśpiewać piosenki na jego cześć i razem z nim zatańczyć. Podobnie było z uczniami klas pierwszych, drugich i trzecich szkoły podstawowej. Niektóre dzieci ze starszych klas twierdziły, że w Świętego Mikołaja nie wierzą, ale jak tu nie wierzyć, skoro przyszedł i osobiście rozdawał czekolady oraz rozmawiał z uczniami?! Z wizyty Mikołaja ucieszyli się także gimnazjaliści, a także nauczyciele i pracownicy administracyjni szkoły.