"Ekipa Ziarno" na festiwalu FERA

Nasz szkolny zespół muzyczny prowadzony przez p. Marcina Cechowskiego wziął udział w XX jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Religijnej „FERA” w Iłowie prezentując utwór pt.: „Duszo ma, Pana chwal! .

Od dłuższego już czasu szkolne korytarze rozbrzmiewają dźwiękami gitar, organów, perkusji oraz śpiewu. To szkolny zespół muzyczny "Ekipa Ziarno" przeprowadza próby i aranżuje nowe utwory przygotowując się do kolejnych występów. W ostatnich dniach zespół wystąpił na  Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Religijnej „FERA” w Iłowie prezentując utwór pt.: „Duszo ma, Pana chwal! . Ponadto jedna z uczennic, Katarzyna Mazurczyk, zaprezentowała tam swoją pracę plastyczną „Wszystkie Religie są O.K.”. Opiekunami uczniów podczas wyjazdu byli panowie Marcin Cechowski i Mariusza Wawrzyniak.