Teledysk naszych uczniów w konkursie TVN

Szara jesienna aura nie była w stanie uśpić potencjału naszych utalentowanych i pracowitych uczniów. W październiku 2016r. ambitna grupa młodych „filmowców” podjęła się zadania nakręcenia teledysku, który został przyjęty do konkursu zorganizowanego przez Telewizję TVN. Zachęcamy do obejrzenia efektów ich pracy.

Główną nagrodą w konkursie był koncert Dawida Kwiatkowskiego zorganizowany w zwycięskiej szkole. Nasi uczniowie pod opieką nauczycieli: Magdaleny Kurzawińskiej, Jolanty Mikołajczyk i Marcina Cechowskiego oraz dzięki wsparciu i życzliwości naszych dyrektorów, Lecha Brzezińskiego i Michała Perzyńskiego mogli zrealizować własny scenariusz teledysku. Choć niestety idol nie zaśpiewa w naszej szkole, to jednak praca nad zdjęciami, aranżacją i montażem dała wiele satysfakcji i pomogła uczniom zdobyć nowe umiejętności. Osób zaangażowanych w projekt było wiele. Jednak ze szczególnym oddaniem poświęciły się temu: Madzia Tomczyk, Kasia Mazurczyk i Karolina Strzelińska. Wszystkim serdecznie dziękujemy! Jesteśmy dumni z waszej pracy, a wszystkich zachęcamy do obejrzenia jej efektów.

Teledysk - KLIKNIJ TUTAJ

tekst: Marcin Cechowski