Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Pierwszy września przywitał nas upalną, słoneczną pogodą, więc na szkolnym placu apelowym zgromadzili się licznie uczniowie, rodzice, goście oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Zanim zabrzmiał pierwszy dzwonek na plac apelowy wprowadzono sztandary szkoły podstawowej i gimnazjum, społeczność szkolna odśpiewała uroczyście Mazurka Dąbrowskiego, a dyrektor szkoły powitał wszystkich po wakacyjnej przerwie. Dzień ten był wyjątkowy zwłaszcza dla najmłodszych, czyli dzieci z zerówek oraz pierwszaków z podstawówki. Wzruszenia nie kryli także ich rodzice i dziadkowie. Po raz kolejny grupa dziewcząt i chłopców rozpoczyna naukę w oddziałach sportowych o profilu "piłka nożna".

Wszystkim, dla których szkoła to "drugi dom" - czyli uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego nowego roku szkolnego, a rodzicom - radości z osiągnięć ich pociech.