Turniej „Mini Euro - Koło 2016” rozpoczęty!

Piątek 19 sierpnia to pierwszy dzień zmagań młodych piłkarzy z Ukrainy i Polski. Tuż po uroczystym otwarciu zawodów rozpoczęły się mecze w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjów.

Po kilku pierwszych spotkaniach widać, że sportowa rywalizacja jest zacięta i wszystkim zawodnikom zależy na jak najlepszym wyniku. W kat. szkół podstawowych świetnie prezentuje się zespół z ukraińskiej Winnicy, a wśród gimnazjalistów Ładyżyn. Ale i zawodnicy z Koła prezentują wysoką formę. Mecze prowadzą sędziowie KOZPN w Koninie, sędziami "stolikowymi" są nauczyciele naszej szkoły p. Marek Burdziński i Waldemar Pietrzak.

Warto dodać, że młodzi sportowcy zapewnione mają obiady w szkolej stołówce, a po zakończeniu meczy na gości z Ukrainy czekają na nich liczne atrakcje m. in zwiedzanie miasta Koła, wyjazd do Ślesina i Lichenia, wizyta na Święcie Mleka czy kąpiel na obiektach kolskiej pływalni i w uniejowskich Termach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Fot. M. Kozajda, UM w Kole