Zakończenie roku szkolnego oddziałów przedszkolnych

W czwartek, 23 czerwca uroczyście zakończono rok szkolny w oddziałach przedszkolnych naszego zespołu szkół. W tej przemiłej uroczystości wzięli udział rodzice, nauczyciele no i przede wszytkim - dzieci, które zaprezentowały ciekawy program artystyczny.

Podczas występów nie brakowało piosenek, tańców, pląsów. Dzieci zaprezentowały śliczne przebrania i stroje - m. in indian, recytowały wiersze i przez cały czas świetnie się bawiły. Najstarsze dzieci, czyli te, które kończą już przedszkole i od września będą uczniami klas pierwszych szkoły podstawowej otrzymały od swoich młodszych koleżanek i kolegów drobne upominki. Nauczyciele otrzymali od dzieci kwiaty - to w podziękowaniu za całoroczny trud, z kolei wychowawczynie podziękowały rodzicom za pomoc i wsparcie. Osobne słowa podziękowania, życzenia sukcesów oraz spokojnego i radosnego wypoczynku skierował do zebranych dyrektor szkoły Lech Brzeziński.

Do zobaczenia po wakacjach!