"Dzień rodziny" u przedszkolaków

Dzień Mamy oraz nadchodzący Dzień Ojca to niebywała okazja do obchodzenia obu świąt w przedszkolu pod nazwą "DZIEŃ RODZINY".

W oddziale przedszkolnym 0B uroczystość ta miała miejsce w ostatnim dniu maja. W godzinach popołudniowych do przedszkola przybyli zaproszeni rodzice oraz pięknie wystrojeni przedszkolacy. Po przywitaniu gości przez wychowawczynie, dzieci zaprezentowały się w wierszach, piosenkach, tańcach odkrywając tym samym  swoje talenty oraz umiejętności artystyczne. Po prezentacji programu artystycznego maluchy odśpiewały gromkie „Sto lat…” i wręczyły swoim rodzicom upominki w postaci laurek przygotowanych wcześniej na zajęciach plastycznych. Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez  mamy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu uroczystości.

Tekst: wychowawczynie.